درباره ما

آشنایی با سیاست کاری ایمدینار

بخش های مختلف ایمیدنار

ایمدینار یک خانوادست، خانواده ای که شروع کارش توسط سه دانشجو پزشکی و با حمایت جمعی از اساتید این رشته در خرداد ماه 1399 استارت خورد و اکنون، پس از حدود یک سال و ده ماه این خانواده به جمعیتی حدود 70 نفر از دانشجو ها و اساتید پزشکی، متخصصین برنامه نویسی، بازاریابی و... رسیده است که با همراهی نه هزار نفر از جامعه علوم پزشکی، خانواده بزرگ ایمدینار رو تشکیل داده اند.

پلتفرم برگزاری رویداد (حضوری و مجازی)

پلتفرم اختصاصی برگزاری رویداد ایمدینار ،این امکان را فراهم ساخته تا کلیه برگزارکنندگان آموزشی بتوانند صفر تا صد هر آنچه برای برگزاری رویداد نیاز هست را در اختیار داشته باشند؛ زیرساخت و نرم افزار وبینار، ثبت‌نام آنلاین رویداد های حضوری و مجازی، مدیریت کاربران، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، فروش فیلم وبینارهای برگزار شده و...

ایمدینار آکادمی

آکادمی ایمدینار، بستر فروش دوره های ویدئویی علوم پزشکی توسط برگزار کنندگان ، ناشران و.... است

اپلیکیشن ایمدینار ادمین

اپلیکیشن ایمدینار ادمین ، ویژه برگزارکنندگان در سایت ایمدینار میباشد که جهت سهولت مدیریت رویداد ها و دوره ها طراحی شده است؛ از طریق این اپ، برگزارکنندگان میتوانند فروش لحظه ای رویداد ها و دوره های خود را مشاهده کنند، رویداد خود را ویرایش نمایند، مبالغ فروش دوره ها را برداشت نمایند و به چندین امکانات دیگر دسترسیی پیدا کنند.

MedFy.ir

مدفای آپلود سنتر اختصاصی جامعه علوم پزشکی میباشد که از طریق آن میتوان به راحتی فایل های خود را انتقال و انتشار داد. شما در مدفای میتوانید فایل های خود را آپلود کرده و از طریق لینکی که به شما داده میشود اقدام به انتشار یا انتقال فایل خود نمایید، همچنین مدفای این امکان را فراهم نموده تا بتوانید برای لینک خود محدودیت دانلود و یا رمز قرار بدهید تا از انتشار نابه جای آن جلوگیری شود.

وبلاگ ایمدینار

مقالات تخصصی و اخبار جامعه علوم پزشکی توسط تیم علمی ایمدینار در وبلاگ انتشار میابد.شما نیز میتوانید مقالات خود را از طریق بخش پشتیبانی با دپارتمان علمی ایمدینار به اشتراک بگزارید تا پس از تایید، به اسم خودتان در وبلاگ منتشر شود.

خانواده ایمدینار رو بیشتر بشناس !؟

خانواده ایمدینار رو بیشتر بشناس !؟

آشنایی با ایمدینار

ایمدینار یک خانوادست، خانواده ای که شروع کارش توسط سه دانشجو پزشکی و با حمایت جمعی از اساتید این رشته در خرداد ماه 1399 استارت خورد و اکنون، پس از حدود یک سال و ده ماه این خانواده به جمعیتی حدود 70 نفر از دانشجو ها و اساتید پزشکی، متخصصین برنامه نویسی، بازاریابی و... رسیده است که با همراهی بیش از ده هزار نفر از جامعه علوم پزشکی، خانواده بزرگ ایمدینار رو تشکیل داده اند.

ایمدینار کارش چیه ؟

ایمدینار کارش چیه ؟

ایمدینار پلتفرم تخصصی علوم پزشکی است که بستر لازم جهت: برگزاری رویداد های مجازی (وبیبنار)  برگزاری رویداد های حضوری (سمینار)  فروش دوره های ویدئویی (در قالب آکادمی ایمیدنار) را فراهم کرده است

اهداف ایمدینار ؟

اهداف ایمدینار ؟

ما دو هدف بزرگ داریم: اول میخوایم با ارائه امکانات و کیفیت کم نظیر شرایطی رو فراهم کنیم که تمامی فعالان حیطه آموزش در جامعه علوم پزشکی بتوانند به راحتی رویداد ها را با جامعه هدف گسترده تر برگزار کنند   دوم این امکان رو برای جامعه علوم پزشکی کشور فراهم کنیم تا بتونن در هر نقطه از این کشور که هستن، با کمترین هزینه از تمامی دوره های آموزشی  ارزشمند این حیطه استفاده کنند.

02171057143

پشتیبانی توسط کارشناسان ایمدینار از ساعت 9 الی 21 {به جز روز های تعطیل }

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی تیکت از طریق پنل کاربری ایمدینار

به ما ایمیل بزنید

info@emedinar.tv